Muretu ja turvaline andmekaitse Teie arvutitele, välistetele ketastele ja võrguketastele. Zoolz on loodud hoidma Teie andmeid pilves kindlalt ja turvaliselt kogu elu. Andmed on taastatavad 3-5 tunni jooksul (nn. “Cold Storage”).

  • Soodne lahendus tagavarakoopiate hoidmiseks (backup)
  • Failide muutmise ajalugu (taastage vanu ja muutunud faile).
  • Lihtne veebikeskond kasutajate ja andmete haldamiseks ning andmete taastamiseks

Väliste- ja võrguketaste kaitse

Zoolz toetab nii väliste kui võrguketaste varundamist. Võite oma seadmed arvutist lahti ühendada ja Zoolz ei märgi neid kadunuks või kustutatuks.

Andmekaitse

Zoolz krüpteerib andmed Teie arvutis ja üles laetakse need kaitstuna kolmandate osapoolte eest. Teie failid on salvestatud krüpteeritud serverites, mis kasutavad kõrgelt tunnustatud 256 AES krüpeeringut.

Eluaegne säilitamine

Loodud pikaajaliseks andmete hoidmiseks. Failid on vajadusel dubleeritud mitmetes turvatud andmeladudes üle maailma tagades kindlustunde ja kiirema andmete taastamise.

Hybrid+

Kahekordista oma kaitset! Salvesta lokaalne tagavarakoopia enda serverisse, võrgukettale või välisele kettale.

Ei mingeid piiranguid

Failide üleslaadmisel puuduvad kiirusepiirangud. Failid, sõltumata suurusest või failitüübist, on automaatselt kaitstud.

Mitmekülgne funktsionaalsus

Seadista enda tagavarakoopiate tegemise ajakava, failide filtreerimine, avatud failide kopeerimine, laadimisikiiruse piirangud ja palju muud.

Ideaalne fotograafidele

Lihtsalt pildista! Zoolz on loodud varundama fotosid ja automaatselt looma eelvaated kõigist fotodest (jpeg, raw). Kõiki oma pilte saad vaadata mugavalt Zoolzi veebiliidesest.

Arhiveeri arvuti

Vahetad arvuti välja? Arhiveeri see Zoolzis ja taasta vana masina andmeid tulevikus ilma lisatasudeta.

Lihtne taastamine

Taasta üksikuid faile või kogu arvuti. Pärast soovitud andmete valikut toimub taastamine automaatselt valitud asukohta.

Uuri lisa ja kaitse oma olulisi andmeid juba täna!

Zoolz kasutab Amazon AWS tehnoloogiat, mis võimaldab kliendile soodsat ja turvalist lahendust.Lisaks on kasutusel ka failide deduplitseerimine, mis tähendab, et faile, mis olemas Zoolzis ei laeta uuesti – kiiremad backupid ja vähem andmeid pilve laadida.

Suurte failide puhul on kasutusel blokipõhine varundamine – Zoolz laeb ülesse ainult muutunud jupid suurest failist. Andmebaaside, Outlooki jms. failid saavad varundatud kordades kiiremini kui traditsioonilisi meetodeid kasutades.

Kustutatud ja muutunud failidele on võimalik määrata nii aja kui versioonide arvu põhine säilitamine. Kaitse ennast kogemata tehtud muudatuste või pahavara poolt halvatud info kadumise eest!

Väljakutse

Töötund

Kaughaldus

* Väljaspool Tallinna kokkuleppel
* Hinnad 1 tunni kohta. Arvestus 20 min. kaupa.
Galador
F-Secure
Zoolz
Ordi

Võtke meiega ühendust

Oma küsimuste ja muredega pöörduge meie abivalmi personali poole.